Gaziantepli Ökkeş Usta, şimdi İstanbul Eyüp'de hizmetinizde! Birbirinden leziz yöresel dönerlerle sofralarınızı süsleyen bu lezzet markamız, aynı zamanda sahip olduğu geniş seçenek yelpazesi ile de müşterilerin damak tatlarına hitap etmeye ve memnuniyetlerini ilk sıraya koymaya devam ediyor. Bu geniş seçenek yelpazesinde bulunan ‘’Pilav Üstü Döner’’, ‘’ Tavuk Dürüm’’, ‘’Somun Dürüm’’ ,‘’ Tombik Döner‘’,‘’ Kuru Fasulye‘’ ve daha fazlası gibi birçok lezzete sahip olan işletmemiz kapıları açık şekilde sizleri uğurlamayı bekliyor!

 

Birbirinden değişik ve kaliteli dönerlerin yanı sıra, şirketimiz müşterilerimizin cüzdanlarını da unutmayı ihmal etmeyen kampanyalarla sofralarınızda yerini almayı bekliyor. Birbirinden nefis menülerimiz leziz olmanın yanı sıra aynı zaman da ekonomik. İçecek ile birlikte servis edilen menülerimizde bulunan kampanyalarla birlikte, öğrenci dostu menülerimiz birlikte hem iştahınızı hem de cebinizi memnun ediyoruz!

 

Hizmetimiz yalnızca şubelerimizle de sınırlı değil! Nefis dürümlerimizden Gaziantepli Ökkeş Usta şubesinden yararlanmanın yanı sıra, evinizin konforunda da hizmet görmeniz mümkün. Sizlerle paylaşmış olduğumuz iletişim numarasından bize ulaşarak alo sipariş hizmetimizden de yararlanabilir, Gaziantepli Ökkeş Usta lezzetinden evinizin rahatlığında yararlanabilirsiniz.

 

İstanbul Eyüp yeme içme ve eğlence sektörüne adımını atmakta olan Gaziantepli Ökkeş Usta servisimiz, taleplerinize yönelik çalışmalara imza atmaya ve sizleri hak edecek dürümler üretmeye hazır. Güler yüzlü personellerimiz ise her zaman sizin hizmetinizde. Çalışanlarımız, dürümlerinizin steril ve güvenli bir ortamda hazırlandığından emin olarak sizlere en iyi dönerleri hazırlamayı bekliyor. Gaziantepli Ökkeş Usta bir telefon uzağında!